Pasaport resmi, ve kaşe resmi vardır.
Tüm vize çevirileri için tek hizmet

Vize Belgeleri, Konsolosluk Çevirisi Hizmeti

Vize çevirisi özellikle vize başvurusu zamanında oldukça gerekli bir çeviridir. Çünkü çoğu ülke konsolosluğu vize vermeden önce başvuran kişinin, banka hesap dökümü, eğer öğrenciyse öğrenci belgelerini, kimlik vb. belgeleri yeminli tercümesi edilmiş şekilde istemektedir. Örnek olarak İngiltere vize başvurusu yapmış bir kişi tüm istenen belgeleri yeminli tercüme edilmiş bir şekilde götürmelidir. Yeminli tercüme istenen bu belgeleri, birçok kişi yerel tercüme bürolarına yaptırmaktadır. Fakat bu belge çevirilerinde asıl önemli olan belgelerin çevirilerinde eksik veya hataların bulunmamasıdır. Çoğu yerel tercüme bürosu çeviri işlemleri için bünyesinde full time çalışan tercümanlar ile hizmet vermektedir. Bu da haliyle kalite kaybına ve bazı belgelerde hatalara yol açmaktadır. Amerika vize başvurusu, veya İngiltere Vize başvurularında, en ufak ayrıntıya bile dikkat edilmektedir. Eğer çeviri belgenizde böyle ufak hatalar varsa ise vize başvurunuz direk red edilebilir.

Çevirmen Evi Vize Evrakları Çevirisi

Vize evrak çevirilerinde, özellikle dosyalardaki isim, rakam, ve tarih gibi kısımlar oldukça önemli olduğu için, Çevirmen Evi tüm vize evrakları çevirilerine ücretsiz proofreading hizmeti sunmaktadır. Proofreading hizmeti bir belgenin yeniden okunma işlemidir. Bu işlemde göze çarpan hatalar devrik cümleler ve rakamsal ifadeler düzenledir. Bu sayede, konsolosluk evraklarınızı gönül rahatlığı ile çevirtebilirsiniz. Özellikle vize başvuru formu çevirisi hizmeti ile belgeleri doğru bir şekilde hazırlayabileceksiniz. Örneğin Amerika Vize Başvurusu, için sizden ds-160 formu istemektedirler, ancak form ağır bir İngilizce içerdiğinden dolayı bazı sorunlar yaşayabilirsiniz, sonrasında ise vize danışmanlık şirketleri bu sorununuzdan faydalanarak sizlerden yüklü paralar istemektedir. İşte bu sorunlara çözüm olarak Çevirmen Evi, bir tercüme bürosundan öte size vize konusunda yardımcı olmaktadır.

Schengen Vize Başvuru Formu Türkçe

Türkçe olarak Schengen Vizesi başvuru formu, Çevirmen Evi, sizin için Schengen Vize Başvuru formu çevirisini, en iyi tercümanlar ile yapmaktadır. Hali hazırda bu tarz çeviriler için ücretsiz bulduğunuz pdf ler ile konsoloslukta asla işlem yapmazlar. Ancak ücretsiz tercüme edilmiş Türkçe vize başvuru formunu yinede bu linkten bulabilirsiniz.

Çevirmen Evi Vize Evrak Çevirisi Hizmetleri

  1. Kimlik çevirisi
  2. Diploma Çevirisi
  3. Apostil Çevirisi
  4. Adli Sicil Kaydı Çevirisi
  5. Nüfus Kayıt Örneği Çevirisi