Son zamanlarda en çok yapılan çeviri türü tıbbi çeviri'dir.

Medikal çeviri ihtiyaçlarınız için en doğru seçim uzman tercüman kadrosu ile her zaman yanınızda.

Tıbbi çeviri hakkında öncelikle biraz bilgi verelim. Tıbbi çeviri diğer deyişle medikal çeviri genelde sağlık kurulları için, sağlık raporu çevirisi, reçete çevirisi, ve tıbbi makale çevirisi gibi işlemlerde medikal çeviri işlemi uygulanır. Medikal çeviri yapılırken tercümanın tıbbi konulara hakim olması gerekmektedir. Bu tip belgeler çeviri işlemine gelmeden önce algoritma belgenizin kelimelerini analiz ederek sizin metninizin hangi alan ve deneyimdeki tercümanlar tarafından yapılacağını analiz eder. Bu sayede genel çeviri metinleri için genel tercümanlar ile ilerlerken medikal tercüme işlemleri için doktor tercümanlar ile işlem yapılır. Çevirmen Evi olarak medikal tercüme gibi uzmanlık gerektiren tercüme işlemleri için kadromuzdaki doktor tercümanlar ile çalışırız ayrıca medikal tercümanlar için standart olarak ücretsiz proofreading servisi sunuyoruz. Bu sayede medikal tercüme işlemlerinde kullanıcılarımıza %100 memnuniyet garantisi sunuyoruz. Ayrıca özellikle tasarımlı metinler için aynı formatta teslim ile dosyanızı teslim edebiliyoruz. Bu özellikle reçete tercümesi gibi daha tablo ağırlıklı belgeler de çok işe yarayan bir hizmettir. Sıradan tercüme büroları sadece düz çeviri hizmeti yapıp tasarım gibi hizmetler için sizlere ek ücretler çıkartır. Ancak Çevirmen Evi tamamen her şey dahil tercüme hizmeti ile sizlere ek ücretler çıkartmadan en iyi şekilde hizmet verir.

Tıbbi Çeviri Programı Var Mıdır?

Özellikle medikal tercümeler için insanlar bu soruyu çok sormaktadır. Öncelikle şunu belirtelim ki ücretsiz tercüme hizmeti veren hiçbir uygulama hatasız çeviri hizmeti verememektedir. Bugün günümüzde en gelişmiş makine çevirisi Platformu Google Translate dir. Ancak Google bile çoğu İngilizce Türkçe Tercüme metninde kötü sonuçlar vermektedir. Bu yüzden ücretli üyelik adı altında satılan hiçbir uygulamaya itibar etmeyin. Gerçek medikal çeviriler sadece gerekli eğitimleri almış doktor tercümanlar tarafından yapılır.

İngilizce Medikal Tercüme

İngilizce çeviri de en çok talep gören hizmetlerden biri olan medikal tercüme hizmeti, Özellikle İngilizce reçete tercümesi, sağlık raporu tercümesi gibi belgelerde çok talep görmektedir. Çünkü özellikle sağlık için yurt dışına çıkacak vatandaşlardan bu belgeler istenmektedir. Ancak her İngilizce bilen birisi tercüman olamaz. Hatta her tercüman medikal metin çevirme uzmanlığına sahip olamaz. Bu tarz metinleri çevirebilecek yetkinliğe sahip tercümanlar Çevirmen Evi sınavlarına girerek tercüman olabilmeye hak kazanmış olamalıdır.

Medikal Tercüman Arıyorum

Hastane rapouru, reçete çevirisi medikal içerikteki belgeleriniz için tercüman arıyorum diyorsanız. Çevirmen Evi, uzman doktor tercüman kadrosu ile tıbbi tercümeleriniz için en iyi çözümü size sunmaktadır.

Tıbbi Çeviri Fiyatları Nedir?

Klasik tercüme bürolarına gittiğiniz zaman net bir fiyat alamazsınız her insana farklı bir fiyat politikaları vardır. Bu da sizin mali planlarınızı bazen dengesizliğe uğratabilir. Ancak Çevirmen Evi sabit fiyat politikası ile dosyanızı yüklediğiniz anda size net bir fiyat söyler ve fiyatlar kelime sayısına göre hesaplanır. Fiyat Hesaplamak için Hemen Tıklayın.