Bilgisayar başında çalışan tercüman, tüm profesyonel çeviri hizmetleri için Çevirmen Evi.

Profesyonel çeviri günümüzde sıkça ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Öncelikle profesyonel çeviri nedir bunu sorgulayalım. Profesyonel çeviri, uzman tercümanlar tarafından yapılan bir çeviri türüdür. Özellikle teknik çeviri, akademik çeviri ve medikal çeviri alanlarında son derece önemli bir rol oynar. Çevirmen Evi, olarak tercüme hizmetlerinde profesyonelce hizmet vermekteyiz. Klasik tercüme bürolarından farklı olarak, Çevimen Evi tercüme bürosunda, 900 den fazla profesyonel tercüman bulunmaktadır. 90+ dilde hizmet veren Çevirmen Evi, ayrıca tüm çeviri hizmetleri için ücretsiz kalite kontrol ve revize hakkı tanıyor. Çevirmen Evi’nde tercüme hizmeti almak ise çok kolay, 7/24 online çeviri hizmeti veren Çevirmen Evi’nde tek yapmanız gereken dosyanızı yüklemek ve çeviri dillerinizi seçmek. Çevirmen Evi online çeviri hizmeti verdiğimiz için tüm Dünya’ya hizmet verir.

En çok yaptığımız diller

En çok yaptığımız çeviri hizmetleri

Profesyonel Çeviri Programı Çevirmen Evi

Profesyonel çeviri ücretsiz bir çeviri değildir. Bunun sebebi bir insan emeği ile yapılmasıdır. Günümüzdeki hiçbir uygulama profesyonel derecede çeviri yapacak kadar gelişmiş değildir. Günümüzdeki en iyi tercüme algoritması Google Translate‘dir. Ancak o bile son derece hatalı çeviriler yapmaktadır. Çevirmen Evi, klasik tercüme büroları gibi belirsiz fiyat politikasına sahip değildir. Bu sayede tercüme hizmeti almadan önce net olarak ücret konusunda bilginiz olur. Profesyonel tercüme sitesi denince akla ilk gelen site olan Çevirmen Evi, tüm tercüme ihtiyaçlarınız için yanınızdadır.

Tercüme Hizmetleri verdiğimiz bölgeler

Çevirmen Evi, online altyapısı ile tüm Türkiye’ye ve Dünya’ya hizmet vermektedir. Bu sayede tercüme bürosu aramadan çeviri hizmetini kolaylıkla alabilirsiniz.

  • İstanbul Tercüme Büroları
  • Ankara Tercüme Büroları
  • İzmir Tercüme Büroları
  • Adana Tercüme Büroları
  • Bursa Tercüme Büroları
  • Antalya Tercüme Büroları
  • Kocaeli Tercüme Büroları

Tercüme Fiyatları 2019

2019 Yılı tercüme fiyatları diye birçok arama yapılmaktadır. Google da ancak, çeviri fiyatlarını birçok etken değiştirmektedir. Bunlardan ilki tercüme kalitesi ve uzmanlık, ikincisi ise tercümanın deneyim seviyesi. Klasik tercüme bürolarında sizlere sabit fiyatlar verilmektedir. Ancak sadece ellerinde bulunan tercümanlar üzerinden fiyatlandırma yapmaktadır. Bu da kalite bakımından oldukça sorun oluşturmaktadır. Siz de tercüme fiyatı hesaplamak istiyorsanız. Aşağıdaki link üzerinden anında tercüme fiyatı hesaplayabilirsiniz.