Farsça Çeviri için Çevirmen Evi, tüm hızıyla sizlerle. Tek yapmanız gereken dosyanızı yüklemek ve fiyat hesapla demek.

Farsça dili kökü itibariyle dünyanın en eski dilleri arasında yer alır. İran’ın yanı sıra Tacikistan ve Afganistan’da da konuşulur. Farsça, Türkçe’ye kelime bağlamında yakın bir dildir. Farsça’dan Türkçe’ye çeviri konusunda bir çok kelime geçmiştir. Ayrıca birçok dini terimimiz de yine Farsça kökenlidir. Ancak iş çeviriye geldiğinde, sadece kelime kökenlerinden anlamsal bütünlüğe ulaşmak imkansızdır. Bu yüzden Farsça Türkçe çeviri yaparken, yerel ve çeviri konusunda uzman çevirmenlerin görev alması esastır. Çevirmen Evi size yerel Farsça çevirmenler ile uzman çeviri hizmeti sunar.

Farsça’dan Türkçe’ye çeviri

Üstelik Çevirmen Evi %100 online çeviri platformudur. Bu yüzden tüm dünya çapında 7/24 ulaşılabilir servis sağlar. Bu yüzden nerede, ne zaman destek almak isterseniz isteyin veya yaptırmakta olduğunuz çevirinin hangi aşamada olduğunu öğrenmek isterseniz, dilediğiniz an Çevirmen Evi’ne ulaşabilirsiniz. Online olarak metninizi istediğiniz formatta yükledikten sonra süregelen her işlem yine online olarak gerçekleştirilir.
Çevirmen Evi’nde çeviriler uzman çevirmenler tarafından tamamlandıktan sonra, kalite kontrol sistemine girer. Özellikle medikal çeviri, hukuk çevirisi ve teknik çeviri gibi özelleşmiş terminolojilere sahip metinlerde doktor, avukat, mühendis gibi sektörün içinden uzmanlar tarafından kalite kontrol çalışması yapılmaktadır. Farsça çevirilerinizde de hem Farsça dilinin inceliklerini kaçırmayacak, hem de uzmanlık gerektiren özel konularda terminoloji karmaşası yaşamayacaksınız.

Farsça Türkçe Çeviri Ücretleri

Ücret politikamız kelime üzerinden standart bir skala üzerinden hesaplanır. Tekrar eden kelimeler çıkartılır. Sadece sizin öz ve yalın metniniz üzerinden hesaplama yapılır. Bu yüzden metinlerinizi yüklerken, fiyatın daha az tutması için metninizde önceden çıkartmalar, eksiltmeler veya tekrar yerlerin silinmesi gibi herhangi bir ön çalışma yapmanıza gerek yoktur. Çevirmen Evi sizin haklarınızı, sizin adınızı koruyarak sizlere en ekonomik fiyatın çıkarılmasını temin eder.

Farsça ve Türkçe Alfabesi

Farsça Türkçe çeviri yaparken Farsça alfabesinin Türkçe alfabesinden farklı yönde olması genellikle bazı format sorunlarına yol açmaktadır. Teknolojik olarak da her türlü altyapıya sahip Çevirmen Evi Profesyonel çeviri platformu, tüm tercümanlarına da teknik altyapı hizmeti sağlayarak buna benzer format sorunlarını da aşmıştır. Yüklediğiniz metnin hangi formatta olduğu, bazı sistemler tarafından okunamıyor olması Çevirmen Evi altyapısı için bir problem oluşturmayacaktır, elinize ulaşan nihai metin de yine kolaylıkla açabileceğiniz, sorunsuz bir metin olarak size sunulacaktır.
Bu nedenle, hatasız, anlam kayması olmayan, spesifik terminolojileri sağlayan, kaliteli, akıcı bir dilde yapılmış, hızlı ve kusursuz bir hizmet istiyorsanız Farsça Türkçe çevirileriniz için Çevirmen Evi en doğru adrestir. Pratik kullanımlı arayüzüyle cevirmenevi.com sitesinin dosya yükleme bölümünden dosyanızı yükleyin, hemen fiyat teklifinizi alın ve online ödeme sistemi ile dakikalar içinde ödemenizi gerçekleştirerek, hızlı bir şekilde çeviri işleminizi başlatın. Çevirmen Evi’nde her şey bu kadar kolay.