Profesyonel cv çevirisi, ile en iyi şekilde kariyerinize şekil verin.

İş arıyorsunuz ama bulamıyor musunuz? CV nizi istiyorlar ama geri dönüş almıyor musunuz? Bu sorunların tek çözümü etkili cv düzenlemedir.

Günümüzde cv ler iş başvurusu sırasında oldukça önemli bir rol oynamaktadır. Özellikle büyük firmalar İngilizce cv konusunda oldukça önem göstermeye başlamıştır. Çevirmen Evi, İngilizce cv çevirisi konusunda uzman insan kaynakları ekibiyle çalışmaktadır. Bu sayede cv çeviri hizmetini en doğru şekilde alabilirsiniz. Ve iş başvurularınızda doğru cv ile bir adım önde olursunuz.

CV çevirisi avantajları

Çevirmen evi, cv (özgeçmiş) çevirisinin avantajlarından en önemlisi profesyonel ik cılar tarafından artık İngilizce cv nin daha çok tercih edilmesidir. Bunun yanın sıra medikal tercümanlar tarafından hazırlanan Medikal cv ile, medikal kariyerdeki insanlar için özgeçmişlerini en iyi şekilde ifade edebilirler. Özgeçmiş düzenleme programı ile anında en iyi şekilde düzenlenmiş ve çevirisi yapılmış bir cv ye sahip olabilirsiniz.

Yukarıdaki grafikte kırmızı çizgi İngilizce cv yi, Mavi çizgi ise Türkçe cv yi temsil etmektedir. Kötü hazırlanmış bir İngilizce cv bile yüzde 15 lik bir iş kabul oranına sahipken iyi derecede hazırlanmış bir İngilizce cv yüzde 90 başarı oranına kadar ulaşmaktadır. Ancak Türkçe cv günümüzde ne kadar başarılı olursa olsun yüzde 36 lık bir başarı oranına sahiptir.

Profesyonel tercüme konusunda en Türkiye’nin en iyi hizmetini vermekte olan Çevirmen evi, ile özgeçmiş, portfolyo gibi kariyerinizi önemli derecede etkileyen dosyaları düzenleterek, kariyerinizde kendinizi daha ön plana çıkartın.

İngilizce Cv ile iş bulabilir miyim?

İnternette biraz araştırma yaptığınız zaman karşınıza bir çok iş fırsatı çıktığını görmüşsünüzdür. Ancak çoğu işe başvursanız bile geri dönüş alamadığınızı fark etmişsinizdir. Özellikle iyi mevkilerdeki işlerde asla boşluk bulamazsınız. İyi mevkilerdeki kişiler cv leri için profesyonel danışmanlık hizmeti alan profesyonel kişilerdir. Bu firmalar kişilere yüksek ücretler karşılığı son derece iyi cvler hazırlamaktadır. Ancak artık Çevirmen Evi, cv düzenleme ve çeviri hizmeti ile hem en iyi şekilde bir İngilizce cv çevirisine sahip olacaksınız hemde Cv niz en iyi şekilde editlenerek size gönderilecek. Bu sayede kendinizi işverenlere en iyi şekilde ifade edebileceksiniz geri dönüş oranı, dolayısıyla iş bulmanız oldukça kolay olacaktır.

CV düzenleme fiyatları

Sizde özgeçmişinizi uzman ik danışmanları ve uzman tercümanlar ile düzenletebilirsiniz. CV çevirisi için tıklayın. Ve kariyerinize en iyi şekilde yön verin.