Kum saati resmi, acil tercüme hizmeti için en hızlı tercüme firması

Acil çeviri hizmeti, anlık profesyonel çeviri hizmeti isteyen kullanıcılar için kritik önem taşımaktadır. Çünkü acil tercüme işlemi yapılırken zaman ne olursa olsun kullanıcılara en iyi hizmeti sunarız. Örneğin, hafta sonu akşamı acil İngilizce Türkçe çeviri ihtiyacınız var bu konuda klasik tercüme bürolarına hafta sonu ve mesai saatleri dışında asla ulaşamazken Çevirmen Evi, 7/24 canlı destek hizmeti sayesinde daima ulaşılabilir bir platformdur. Çevirmen Evinde acil çeviri hizmeti almak için yapmanız gereken ise fiyat hesapla sayfamızdan dosyanızı yüklemek ve arkanıza yaslanmak. Uzman ekibimiz size en uygun fiyatı anında iletecektir. Ve günün hangi saati olursa olsun, hangi gün olursa olsun çeviri hizmetinizi alabileceksiniz. Çevirmen Evinin diğer farkı ise tüm çeviri hizmetlerine sunduğu ücretsiz proofreader hizmeti. Bu sayede dosyanızın çevirisi tamamlandıktan sonra uzman proofreader ekibimiz tarafından kalite kontrolü yapılır. Kalite kontrolünden geçen çeviriler size teslim edilir. Üstelik akademik çeviri, medikal çeviri veya edebi çeviri gibi türlerde sınırsız revize hakkınız bulunuyor. Bu sayede çevirinizde sizden kaynaklı bazı hatalar bile görülse bizim tarafımızdan sınırsız şekilde ücretsiz olarak revize edilmektedir.

Acil Çeviride Fiyat Politikası

Genelde çoğu tercüme bürosu acil çeviri fiyatı hesaplarken, normal profesyonel tercüme fiyatının aksine 2 kat daha pahalı bir ücret sunmaktadır. Bu hesaplama aslında oldukça yanlış bir hesaplama yöntemidir. Çevirmen Evi, acil çeviri hizmeti için sizlere normal profesyonel çeviri fiyatından yardımcı olmaktadır. Ayrıca geliştirdiğimiz iş algoritması ile acil tercümelerde tercüman dosya üzerinde çalışırken, biten kısımlar anında proofreader onayından geçmektedir. Bu sayede çeviri hizmeti alırken hız konusunda asla zaman kaybetmemekteyiz.

Acil Çeviri Profesyonel Tercüme Farkı

Profesyonel çeviri ile Acil tercüme arasında aslında temel olarak fark bulunmamaktadır. İki tercüme işlemi de uzman yetkinlikte tercümanlar tarafından yapılmaktadır. Ancak acil tercüme işlemlerinde normal profesyonel tercüme işlemlerinde olduğu gibi 3 aşamalı kalite kontrol işlemi sadece 1 aşamalı proofreader işleminden geçmektedir. Hızlı tercüme ile Profesyonel Çeviri arasındaki en önemli fark budur.

Çeviri Hizmeti Verdiğimiz İller

Çevirmen Evi, online tercüme bürosudur. Bu sayede Türkiye’nin veya dünyanın neresinde olursanız olun anında profesyonel tercüme hizmeti alabilirsiniz.

Ücretsiz Çeviri Hizmeti İçin

Ücretsiz tercüme işlemleriniz için Google Çeviri veya Yandex Çeviri işinizi görecektir. Ancak şunu bilmelisiniz asla insan çevirisinin yerini alamayacak kadar düşük kalitededir.

Çevirmen evi acil çevirisi

firmamızın deneyimli ve akademik tercümanları aracılığıyla yapılıyor. Firmamızın acil çeviri yapmaktaki amacı kendi işlerimizi hızlandırmak değil müşterilerine her an hizmet vermek olduğu için baştan savma bir çeviri yaparak işleri alıcıya teslim etmiyoruz. Yaptığımız çevirilerde müşteri memnuniyetini esas aldığımız için herhangi bir soruna karşılık firmamıza ait ücretsiz proofreader hizmeti ile tercümanlarımızın çalışmalarını kontrolden geçiriyoruz. Bu hizmetle kontrol yapılırken hata bulmamız durumunda hataları gidererek müşteriye çevirilerimizin teslimatını kusursuz bir şekilde yapıyoruz.

Hızlı Çeviri Desteği

Firmamız müşterilerine hızlı çeviri desteği ile her an ve her yerden verebiliyor. Bunun için çeviri yapılacak dosyanın firmamıza ulaştırılması yeterli oluyor. Belge eline ulaşan firmamız bünyesindeki tercümanlar anında çalışmaya başlayarak belgeyi istenilen dile çeviriyorlar. Çeviri yaptırmak isteyen kişiler iş öncesinde ödeyecekleri fiyatları firmamızdan öğrenebiliyorlar.

Bunun için ellerinde bulunan çevirisi yapılacak belge veya metni internet sitemiz üzerinde yer alan fiyat hesapla uygulamasına yükleyerek ödeyecekleri fiyatı öğrenebiliyorlar. Firmamız acil çeviri yaptığı için müşterilerden daha fazla ücret talep etmiyor. Normal bir zamanda yapılan çeviri için aldığımız ücreti acil çevirileri içinde alarak müşterilerimizin daha fazla para ödemelerine engel oluyoruz.

Acil Çeviri Hizmetinin Sağladığı Kolaylıklar

Firmamız bünyesinde verilen acil çeviri hizmeti sayesinde kişiler birçok kolaylık elde ediyorlar.

Bunlardan bazıları şunlardır;

 • Çevirmen evi acil çeviri hizmetimiz ile kişilere istedikleri yerden ayrılmadan çevirisi yapılan belgeleri ulaştırıyoruz.
 • Çevirmen evi olarak hafta sonu ve resmi tatil gibi tatillerde de hizmet verdiğimiz için kişilerin her an hizmet almasını sağlıyoruz.
 • Kişiler acil çeviri hizmeti için ödeyecekleri ücreti fiyat hesapla sistemimiz sayesinde önceden öğrenebiliyorlar.
 • Acil çeviri hizmetimiz acil olarak verildiği için hatalara açık bir hizmet değildir. Tercümanlarımızın yaptığı çevirileri kontrol sistemimizden geçirmeden teslim etmiyoruz.
 • Çevirmen evi tercümanlarımız 102 dilde acil çeviri hizmeti verebiliyorlar.
 • Bir belgenin ister acil ister normal çeviri olsun çeviri için müşterilerimizden aynı ücreti talep ediyoruz.
 • Acil teknik çeviriler için firmamızın teknik bilgiler konusunda uzman tercümanları çeviri yapıyorlar.
 • Acil tıbbi çeviri işlemlerini firmamızın doktor olan çevirmenlerine yaptırarak tıbbi belgelerde hata olmasının önüne geçiyoruz.

Firmamız vasıtasıyla acil çeviri hizmeti alanlar bunlardan daha fazla kolaylığa sahip oluyorlar. En önemlisi çevirileri istedikleri zamanda yapılmış ve kendilerine ulaştırılmış oluyor.

İngilizce Türkçe Acil Çeviri Hizmetleri

İngilizce Türkçe çevirisi firma elemanlarımızın en fazla çeviri yaptığı çeviri çeşitlerinden birisidir. Bu hizmet firmamızın İngilizce çevirisinde başarılı tercümanları tarafından yapılıyor. Diğer dillerde olduğu gibi İngilizce dili çevirilerinde de acil hizmetten yararlanmak isteyen müşterilerimize acil İngilizce çevirisi yapıyoruz. İngilizce çeviri çok yaygın çeviri olduğu için birçok türde İngilizce çevirisi yapıyoruz.

Bunlardan bazıları şunlardır;

 • İngilizce teknik çeviri
 • İngilizce akademik çeviri
 • İngilizce tıbbi çeviri
 • İngilizce sesli çeviri
 • İngilizce web site çevirisi
 • İngilizce mobil uygulama çevirisi
 • İngilizce vize çevirisi

Firmamız tercümanları bu türdeki metinlerin çevirisin yaparak müşterilerimize hızlı bir şekilde teslim ediyorlar. İngilizce akademik çeviri yapılacaksa çeviriler akademik çevirmenlerimiz tarafından yapılıyor. Tıbbi bir İngilizce belge çevirisi yapılacaksa doktor olan çevirmenlerimiz bu hizmeti vererek metinlerin alanına uygun bir şekilde çevrilmesini sağlıyorlar.

Arapça Türkçe Acil Çeviri Hizmetleri

Çevirmen evi olarak çok yaygın bir hizmet olan Arapça Türkçe çeviri hizmetini de veriyoruz. Bunun için Arapça dilinde uzman olan onlarca tercümanla çalışıyoruz. Bu alanda çalışan tercümanlarımız gönderilen belgenin hangi alanda kullanılacağını tespit ettikten sonra tercüme işlemine başlıyorlar.

Tercüme işlemi bittikten sonra çevirileri kalite kontrol aşamasından geçiriyoruz. Çeviri buradan başarılı çıkarsa alıcısına teslim ediyoruz. Kontrol sırasında herhangi bir hatanın ortaya çıkması durumunda belge üzerindeki tüm hataları giderdikten sonra teslimat işlemini gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca Arapça çevirisini iş alanlarında bir toplantı ve konferans için talep eden müşterilerimiz için sesli tercüme hizmeti de veriyoruz. Bunun için kişilerin firmamız iletişim numaralarından bizlere ulaşarak tercüman talep etmesi yeterli oluyor.

Türkçe Almanca Acil Çeviri Hizmetleri

Çevirmen evi firmamız İngilizce Türkçe çeviriden sonra en çok Almanca Türkçe çeviri hizmeti veriyor. Birçok teknik ve resmi belgeyi kusursuz olarak çevirip müşterilerimize teslim ediyoruz. Bu işlemi yaparken tamamen profesyonel olan tercümanlarımızı kullanıyoruz. Bu sayede kişiler uzman olmayan kişilerle çalışıp mağdur duruma düşmüyorlar. Kişiler isterlerse Türkçe Almanca acil çeviri hizmetimizden yararlanarak acil ihtiyaçları olan çevirileri kısa sürede profesyonel tercümanlarımıza yaptırabiliyorlar. Ayrıca firma olarak sesli çeviri ihtiyaçlarına da cevap veriyoruz ve yeminli tercümanlarımız ile Türkçe Almanca sesli çeviri hizmeti veriyoruz.

Vize Çevirisi Hizmeti

Firmamız elemanları müşterilerimize acil vize çevirisi hizmeti de veriyor. Vize başvurularının sorunsuz halledilebilmesi için vize çevirilerinde herhangi bir sorun yaşanmaması gerekiyor. Dosyalar ve belgelerde çeviri kaynaklı sorunların yaşanması vize işleminin iptaline sebep olarak kişileri fazladan uğraştırabiliyor. İşte bu yüzden profesyonel bir ekibe vize belgelerinin çevirisinin yaptırılması gerekiyor.

Firmamız bu aşamada uzman ekipleri ile vize çevirisi hizmeti veriyor. Yaptığımız çeviride hataların önüne geçmek için proofreader adını alan programımızla ayrıntılı bir kontrol yaparak vize belge çevirilerini sorunsuz teslim ediyoruz. Bu sayede kişiler almak istedikleri vizeleri sorunsuz alabiliyorlar.

Özellikle İngiltere ve Amerikan vize işlemlerinde ekipler sıkı bir inceleme yaptıkları için en ufak bir sorunda vize almayı engelleyebiliyorlar. İşte firma olarak müşterilerimizin bunu yaşamasının önüne geçmeyi hedefleyerek hizmet veriyoruz.

Firmamız elemanları vize işlemi için gerekli olan şu belgelerin istenilen dile çevirisini yapıyor;

 • Vize başvuru formunun çevirisi
 • Diplomanın çevirisi
 • Nüfus cüzdanının çevirisi
 • Apostil belgesinin çevirisi
 • Adli sicil kaydı örneğinin çevirisi
 • Nüfus kayıt belgesinin çevirisi
 • Schengen vize başvuru formunun çevirisi

Firmamız çevirmenleri vize işlemlerinde gerekli olan bu ve daha fazla belgelerin istenilen dile hatasız çevirilerinin yapılması için hizmet veriyor. Ayrıca bu belgeleri acil çeviri hizmeti ile yaptırmak isteyenler için acil çeviri hizmeti de veriyoruz.

İspanyolca Türkçe Acil Çeviri Hizmetleri

Çeviri firmamız herhangi bir sebeple İspanyolca çevirisi yaptırmak isteyenler içinde hizmet veriyor. Normal tercümenin yanı sıra yeminli tercüme hizmeti de sağlıyor. Yeminli tercümeyi noterden onayı olan belgeye kaşe basabilen yeminli tercümanlarımız yapıyor. Firmamız bu hizmeti belirli bir yere değil Türkiye’nin her yerine ulaştırabiliyor.

Bunu da online tercüme hizmetimiz ile yapıyor. İspanyolca çevirisi yaptırmak için tercümesi yapılacak olan belgenin sisteme yüklenerek tercümanlarımıza gönderilmesi gerekiyor. Fiyat belirleme aşamasından sonra tercümanlarımız belgenin özelliğine ve talebe göre tercüme ve yeminli tercüme işlemini gerçekleştiriyorlar.

Bu belgeler akademik belgeler olursa akademik alanda uzmanlığı olan tercümanlarımız tarafından çeviriler yapılıyor. Bu belgelerde hata olması büyük bir sorun olacağından belgeler ekiplerimiz tarafından iyi bir kontrol aşamasından geçirilerek alıcısına teslim ediliyor.

Korece Türkçe Acil Çeviri Hizmetleri

Korece günümüzde çok fazla kullanılan diller olduğu için müşterilerimiz tarafından çevirisi fazla talep ediliyor. Firmamız müşterilerimizin taleplerine Korece profesyonel tercümanları ile cevap veriyor. Alanının en iyisi olan bu tercümanlarımız en kaliteli çevirileri müşterileri için yapıyorlar. Ayrıca iş teslimi öncesi detaylı bir kontrolden geçirdiğimiz çeviri belgeleri ile sorunsuz iş yapmayı amaçlıyoruz.

Korece çevirisi için müşterilerimiz okunuşlarını öğrenmeyi de talep ederlerse sesli çeviri hizmeti de verebiliyoruz Ayrıca firma olarak Korece dahil bir çok dil çevirisinde kullanılabilecek ücretsiz kısa kelime ve cümle çevirici uygulamasını müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Genel bir çeviri amacıyla değil de tek bir cümle veya kelime çevirmek isteyenler için tasarladığımız bu uygulama ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını gidermeyi amaçlıyoruz.

Web Sitesi Çeviri Hizmeti

Firma olarak müşterilerimizin isteği doğrultusunda 102 yabancı dilde web sitelerinin çevirisini profesyonel tercümanlarımız aracılığıyla yapıyoruz. Yaptığımız web site çevirisi sayesinde bir dilde hazırlanan web siteleri farklı dilleri kullanan kişilere de aynı şekilde hizmet veriyor ve o kişilerce sitenin içeriği anlaşılabiliyor. Eğer çevirisini yaptığımız site bir satış sitesi ise çeviri sayesinde farklı dilleri kullanan kişilerce de anlaşılacağından sitenin müşterileri arasına o kişilerde katılabiliyor.

Firmamız bu hizmeti kurumsal web sitelerinin yanı sıra kişisel web siteleri için de veriyor. Bu sayede kişiler kullandıkları kişisel sayfalarının çeşitli yabancı dillere çevrilerek daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabiliyorlar.