Tercümanlarınızı seçerken hangi kriterleri değerlendiriyorsunuz?

Çevirmen Evi platformunda hizmet veren tüm çevirmenler detaylı bir teste tabi tutularak uzmanlık seviyelerine göre değerlendirilir ve bu değerlendirmelerin sonucunda kategorilere ayrılır.

Dosyamız tercüme edilirken bilgisayar tabanlı yazılımlar kullanılıyor mu?

Çevirmen Evi üzerinden gerçekleştirilen tüm çeviriler profesyonel tercümanlar ile yapılan insan tabanlı çevirilerdir. Bu şekilde yapılan çeviriler terminoloji ve dil açısından yazılımlara göre daha kaliteli olacağından asla yazılım vb. Kullanmıyoruz.

Teknik Çeviri yapan ekibiniz bulunuyor mu?

Çevirmen Evi’nde sipariş verdiğiniz zaman metniniz uzman ekibimiz tarafından en uygun kategorideki tercümanlara verilir. Özellikle teknik tercüme gibi işlerde çift kalite kontrol ile kaliteyi en üste taşıyoruz.

Websitesi / mobil uygulama lokalizasyonu gibi tercüme hizmetleriniz bulunuyor mu?

Bu zamana kadar birçok website ve lokalizasyon çevirisine imza atmış olan Çevirmen Evi, her türlü web site ve mobil uygulama çevirisi için bir tık uzağınızda.

Tercümeleri yaptıktan sonra ‘proofreading’ yapıyor musunuz?

Proofreading için özel ekibimizle tüm tercüme işlemlerimiz için ücretsiz kalite kontrol (Proofreading) hizmeti sunuyoruz.

Sözlü tercüme hizmetiniz var mı?

Sözlü tercüme hizmetleri için, canlı destek birimimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Elimde tercüme edilecek bir belge var ücretlendirme nasıl yapılıyor?

Sistemimize dosyanızı yüklediğiniz anda, çeviri yapılacak dilin kelime sayısı ve metnin teslim tarihine göre uzman ekibimiz tarafından en uygun ücretlendirmeyi görüyorsunuz.

Çevirmen Evi nedir? Nasıl bu kadar çok dilde ve Türkiye’nin her yerine hizmet sağlayabiliyorsunuz?

Çevirmen Evi, Türkiye ve Dünya’da hizmet veren online tercüme platformudur. Bünyemizdeki 1300’den fazla tercüman ile her dilde en iyi çeviri hizmetini sağlıyoruz.

Tercümanlarınızdan gelen tercümeler güvenilir mi?

Çevirmen Evi, tercüman kadrosu uzman tercümanlar tarafından oluşmaktadır. Bu sayede tüm tercüme işlemleriniz, en güvenilir şekilde ve asla 3. Şahıslar ile paylaşılmadan yapılmaktadır.

Çevirisi yapılmış dokümanımı bana kargo ile göndermeniz mümkün mü?

Çeviri hizmetini ile ilgili kargo talebiniz varsa [email protected] adresine veya canlı destek birimimiz ile anında talebinizi iletebilirsiniz.

Yeminli tercümanlar tarafından çevirim hizmeti verilmekte mi?

Bünyemizde barındırdığımız yüzlerce tercüman arasında yeminli tercümanlar da bulunmakta. Bunun için tek yapmanız gereken dökümanınızı eklerken yeminli tercüme istiyorum kısmını işaretlemeniz yeterli olucaktır.

Dökümanımın çevirisi ne kadar sürede gerçekleştirilir?

Yolladığınız dökümanın türüne ve kelime sayısına göre değişmektedir. Belgenizi yükledikten sonra bu konuda bizden bilgi alabilirsiniz. Aciliyet durumlarında da bizi bilgilendirebilir ve bizler de süreci mümkün biz zaman dilimiyse hızlandırabiliriz.

Çok önemli belgelerimin gizliliği için nasıl bir politika izlemektesiniz?

Her müşterimizin belgelerinin gizliliği bizim için de çok önemli olmasıyla birlikte eğer gizlilik politikamız hakkında bilgi almak isterseniz şirketin gizlilik anlaşmasını sizinle paylaşabilir ve karşılıklı olarak imzalayabiliriz.

Çevirim için hangi formatta çeviri yükleyebilirim?

İstediğiniz formatta belgelerinizi bize yollayabilir ve belgeniz için istediğiniz gereklilikleri gerçekleştirdikten sonra dilediğiniz formatta sizlere teslim edebiliriz.

Birçok tercümanla çalışmaktayız ve giderek büyümekte olduğumuz için tercüman ihtiyacımız olabilmektedir eğer sizler de bizimle çalışmak istiyorsanız özgeçmişinizi [email protected] adresine mail atabilirsiniz. Değerlendirip süreci başlatmak için en kısa zamanda sizlerle iletişime geçmiş olacağız.